Kompletní řešení IoT | Vždy je příjemné přinést nějaké dobré zprávy.

A dnes máme něco opravdu velkého! 5G je pravděpodobně jedním z nejdiskutovanějších témat, pokud jde o technologie a zejména o sféru IoT. Každá nová generace mobilního připojení přinesla lidem, podnikům a rozvoji inteligentních ekosystémů několik nových příležitostí. 5G se stane novým měničem her.

bannery1920x600_teltonika
bannery1920x600_teltonika

Průmyslové systémy, systémy řízení dopravy, vozidla, elektrické sítě a plynovody, systémy pro monitorování území (kamerové systémy), jinak řečeno seznam řešení se zařízením společnosti Teltonika Networks, která se používají po celém světě, je téměř nekonečný.
Aktivní prvky TELTONIKA s podporou technologií Narrow Band IoT, 4G LTE, popřípadě Bluetooth již znají zákazníci ve více než 140 zemích světa.
TELTONIKA ve spolupráci s velkým mobilním operátorem vyvíjí také první sadu 5G produktů, průmyslových celulárních routerů.

5G je technologie budoucnosti, která se stále více implementuje a používá po celém světě.
Společnost Teltonika Networks šla ještě o krok dál a pro vývoj budoucích produktů použila mobilní síť nové generace.
Počáteční testy komponent v síti 5G za reálných podmínek byly provedeny společností Teltonika Networks. Rovněž se provádějí testy a provoz zařízení se ověřuje v komunikační laboratoři mobilního operátora Telia.
Spolupráce s mobilním operátorem umožňuje testovat zařízení a technologie, které ještě nejsou komerčně dostupné, v reálných podmínkách. Specialisté společnosti Teltonika Networks vyvíjejí a testují komponenty, rozhodují o konečné sadě funkcí, uživatelském rozhraní a různých
dalších aspektech. 
Nová technologie 5G má skutečnou přidanou hodnotu a pomáhá zvyšovat konkurenční výhodu v globálním měřítku. I uživatelé v České republice již brzy budou moci využít potenciálu sítí 5G – internet s gigabitovou rychlostí, téměř žádné zpoždění, obrovská kapacita sítě atd.
Poté, co zařízení vyvinutá společností Teltonika Networks dosáhnou fáze výroby, jsou testována také v jiných zemích, aby byla zajištěna jejich kompatibilita a provoz za všech podmínek.
Spolehlivost se stala synonymem společnosti TELTONIKA. 

Zákazníci investují do vybavení průmyslové sítě, informačního systému atd., aby byl zajištěn spolehlivý a nepřetržitý chod tohoto systému, protože jsou si vědomi, že i minuta odstávky by vedla k přímým obchodním ztrátám.

bannery1920x600_teltonika2
bannery1920x600_teltonika2

Chcete se dovědět více informací?

Napsat zprávu
Zavřít