Poptávka 0

Nextys

http://www.nextys.com
Švýcarská společnost NEXTYS je posedlá technologií. Byla založena v roce 1998 a jejím cílem je poskytování inovativních řešení v oblasti výkonové elektroniky. Nabízí široký sortiment napájecích zdrojů a souvisejících produktů (např. záložní napájecí zdroje a systémy pro síťové redundantní technologie). Po celém světě se používá více než milion přístrojů a díky originálnímu designu a atraktivnímu poměru cena/výkon dosáhl NEXTYS významného postavení na trhu.

NEXTYS v bodech

Profesionalita

Naší hlavní výhodou je vysoká profesionální úroveň zúčastněných osob, spolu s atraktivním poměrem cena-kvalita. Flexibilita, rychlá zpětná vazba, tvůrčí a inovativní přístupy jsou pevným základem naší firemní kultury společně s tradiční švýcarskou kvalitou a zákaznickým servisem.

Odbornost

Odborné znalosti v oblasti návrhu a výroby elektronických výrobků nám zajistily dlouhý seznam spokojených zákazníků hlavně z řad dobře známých jmen. Důležitá partnerství se špičkovými poskytovateli služeb z průmyslové a technologické oblasti jsou zárukou kvality, kterou dodáváme.

Široké portfolio produktů, ale i výroba na míru

Můžete si vybrat z našeho standardního portfolia produktů nebo si vyžádat vývoj zcela nového produktu.

NEXTYS produkty a aplikace

Produkty

Napájecí zdroje AC/DC

  • Spínané napájecí zdroje

Měniče DC/DC

Aplikace

  • Průmysl
  • Telekomunikace
  • Aplikace obnovitelných energetických zdrojů
Nextys-banner
Nextys-banner