Poptávka 0

GREIN S.R.L.

http://www.grein.it/
Italská společnost GREIN vznikla v roce 1965 jako obchodní organizace specializující se na prodej elektronických bezpečnostních produktů pro průmyslové aplikace. V roce 1978 započala s vlastním vývojem a výrobou optoelektronických zařízení pro zajištění funkční bezpečnosti v oboru automatizace výrobních strojů, zařízení i kompletních procesů. Značka GREIN zaujímá přední místo v oboru bezpečnostních prvků pro průmyslovou automatizaci jak v Itálii, tak i ve všech průmyslově rozvinutých zemích světa. Solidní pověst u zákazníků si vysloužila díky vynikající kvalitě a neustálým zaměřením na výzkum a vývoj.

GREIN v bodech

Dlouholeté zkušenosti

Více než 46 let dlouhá historie vývoje bezpečnostních zařízení

Záruka vysoké kvality

Důkazem je méně než 1 % reklamací.

Komplexní sortiment

GREIN nabízí komplexní sortiment bezpečnostní techniky v oblasti výroby.

GREIN produkty a aplikace

GREIN_opticke_zavory

Optické závory

Systém optických závor je tvořen vysílací a přijímací jednotkou, které jsou synchronizovány optickou vazbou. Široká škála provedení umožnuje využití ve všech oborech průmyslové automatizace pro ochranu osob v pracovní oblasti stroje. Více než 600 typů optických závor s chráněnou výškou od 100 do 2000 mm s mnoha možnostmi rozlišení a dosahu.

opticke_zavory_aplikace

Aplikace

Děrovací, ohraňovací, razicí lisy a vysekávací lisy, řezačky, robotizovaná pracoviště, montážní linky, strojní zařízení pro dřevozpracující a keramický průmysl, automatizované sklady.

Lištové spínače

Lištové spínače jsou vyrobeny ze speciální PVC pláště, ve kterém je uložen senzorový prvek, který poskytuje elektrický signál, když se na desku působí jakýkoli vnější tlakový úkon.

Aplikace

Tato zařízení jsou navržena jako prevence před zraněním personálu vůči pohyblivým tělesům jako jsou posuvné dveře, brány, výtahy atd.

Kontaktní nárazníky

Obvykle se používají jako nárazníky pro dopravní prostředky a stroje s vlastním pohonem, které se pohybují ve výrobním provozu. Jejich úkolem je ztlumit náraz a vyslat signál pro okamžité zastavení stroje. Skládá se z bloku pěny zformované dle návrhu zákazníka s vloženými pruhy elektrických vysoce citlivých senzorů.

Aplikace

  •  Doprava
  •  Pracovní a výrobní stroje

Průtokové spínače

Používají se k řízení průchodu kapaliny nebo plynu, které jsou kontrolovány dálkovým elektrickým signálem, pro případ změny intenzity průtoku.

Aplikace

Potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, elektrárny a zpracování odpadních vod, výroba a zpracování paliv, kompresory, transformátory, svářeče, tepelné čerpadla, ohřívače nebo chladící okruhy.

Nášlapné rohože

Systém nášlapných rohoží je tvořen dvěma prvky – snímačem umístěným uvnitř rohože a bezpečnostním řídícím modulem. Horní a spodní vrstva rohože jsou vyrobeny z plátu žebrovaného zátěžového materiálu s laminovanou skladbou na bázi vinylové pryskyřice se speciálními uhlíkovými přísadami, které zvyšují odolnost proti otěru, vodě, oleje, soli, kyselinám, prachu a jsou zvláštně odolné vůči nárazům, vibracím a požáru. Rohože jsou dodávány v jakýchkoliv velikostech a tvarech.

Aplikace

Automatizované sklady, robotizovaná pracoviště, oblasti nebezpečné pro obsluhu, strojní zařízení pro dřevozpracující průmysl, montážní linky, pohyblivé eskalátory a různé jiné automatizované provozy.

Hrany

Jsou vyrobeny ze speciálního pryžového obalu, ve kterém je umístěn senzorový prvek, který poskytuje elektrický signál, jakmile je na desce zaznamenán vnější tlak.

Aplikace

Tato zařízení jsou navržena jako prevence před zraněním personálu proti drcení pohyblivými tělesy jako jsou posuvné dveře, brány, výtahy, eskalátory atd.

Přepínače úrovně

Slouží pro kontrolu hladiny kapalin v nádržích, silech apod. Až do tlaku 30 barů a teploty 200 °C se schopností dálkového vysílání signálu. Zařízení se skládá: závitová tyč (plastová nebo nerezová ocel), uvnitř které je umístěn spínač.; plovoucí impregnované magnety.

Aplikace

Přepínače jsou široce používány v hydraulických strojích a zařízeních, pračkách, elektrotechnickém a motocyklovém průmyslu, strojích, dávkovačích, nápojových automatů apod. Používá se také pro kontrolu olejů, petrolejového paliva, nealkoholických nápojů, sirupů, piva, vody, atd.

Banner-1
Banner-1