Poptávka 0

DBK

https://www.dbk-group.com/uk/452/home.html
DBK je mezinárodní skupina společností se sídlem v Německu, která se více než půl století zabývá užitečným a efektivním využíváním energie. Vyvíjí především individuální řešení v oblastech elektrického topení, klimatizace a elektroniky v jejichž oboru patří mezi technologické lídry. Tato středně velká německá společnost má regionální vazby ale je současně mezinárodním hráčem. Stále věří tradičním hodnotám, aniž by uvízli v minulosti. Naopak - přijímají nové hodnoty a mají moderní kreativní nápady. Podniková skupina DBK se skládá z dceřiných společností ve Francii, Spojeném království, Hongkongu, USA, Rakousku, České republice, Švédsku, Číně a Německu, stejně jako v celé Evropě.

DBK v bodech

cms-php

Automobilový průmysl a napájení

Aplikace DBK zajišťují teplo na cestách, ohřívají palivo, vzduch a interiér vozidla. Díky široké škále topných technik je možné ohřívat komponenty CSR a předehřívat nasávaný vzduch. V nabídce jsou také ohřívače palivových filtrů a vnitřní vytápěcí systémy založené na vzduchu nebo vodě.

 

cjlkjms-php-chladici

Řešení tepelné regulace

Nabídka průmyslového tepelného řízení zahrnuje vytápění, chlazení nebo kontrolu teploty a vlhkosti zařízení a systémů téměř ve všech oblastech průmyslu. Nejběžnější aplikace jsou: mechanická infrastruktura, průmyslová komunikace, obnovitelné zdroje energie, lékařské a laboratorní vybavení a nástroje, automobilový průmysl.

 

cjhnkjms-php

Systémy průmyslových pecí

DBK navrhuje a vyrábí robustní průmyslové pece až do 700 °C. Společnost nabízí standardní konstrukční řešení nebo návrh průmyslové pece, přizpůsobené vašim specifickým požadavkům. V tomto procesu se realizuje optimální přenos tepla pro Vaši aplikaci v systému.

 

cjnljms-php

Obnova budov

Systém DBK Drymatic se využívá k účinnému odvodnění vlhkosti z nemovitosti pomocí řízené výměny tepla a vzduchu. Systém lze využít pro malý řadový dům, průmyslovou halu nebo budovu místního úřadu.

 

DBK produkty a aplikace

Produkty

Topení

  • Rozváděčová topení
  • Spínací elementy
  • Průmyslová topení
  • Topení pro budovy

Chlazení

  • Ventilátory s filtrem
  • Termoelektrické chladiče (peltiery)

Tepelná regulace

Aplikace

Automobilový průmysl a napájení

Aplikace DBK zajišťují teplo na cestách, ohřívají palivo, vzduch a interiér vozidla.

Řešení tepelné regulace

Nejběžnější aplikace jsou: mechanická infrastruktura, průmyslová komunikace, obnovitelné zdroje energie, lékařské a laboratorní vybavení a nástroje nebo automobilový průmysl.

Systémy průmyslových pecí

DBK navrhuje a vyrábí robustní průmyslové pece až do 700 °C, nabízí standardní konstrukční řešení nebo návrh průmyslové pece přizpůsobené specifickým požadavkům.

Obnova budov

Systém DBK Drymatic se využívá k účinnému odstranění vlhkosti z nemovitostí pomocí řízené výměny tepla a vzduchu. 

Topné systémy pro bílé zboží

Patentovaný proces navíjení drátu na elektricky izolovaný navíjecí pás poskytuje stabilní a bezpečnou otevřenou cívku.

Lékařské + osobní spotřebiče (Světlo a teplo)

Zařízení pro zdravotnictví, wellness a dětskou péči využívá k výrobě tepla světlo, namísto vody nebo vodní páry. 

titul
titul