Poptávka 0

Bel Power Solutions

https://belfuse.com/power-solutions
Skupina Bel Power Solutions je lídrem v oblastech vysoce účinných "zelených" napájecích zdrojů a zařízení a řízení spotřeby v odvětvích obnovitelných zdrojů energie. Nabízí řadu vynikajících produktů pro síťové napájení, AC-DC a DC-DC napěťové měniče, jakož i široký sortiment produktů pro specifické aplikace v oblasti přeměny energie. Disponuje širokým rozsahem produktů, který může pokrýt všechny požadavky kladené na zdokonalování užitné hodnoty napěťových měničů pro přeměnu AC na DC napětí, určených pro napájení vysoce dostupných napájecích systémů infrastruktury v dané lokalitě.

Video prezentace

Bel Power Solutions v bodech

bel_power_solution_2

Kvalita - Komplexnost - Profesionalita

Produkty a služby s garancí stanovených standardů. Bel Power Solution je jednou z mála společností, která nabízí velice široký sortiment podporující každý krok instalace v téměř jakékoliv aplikaci. Více než 60 let dlouhá historie výroby a neustálého vývoje.

 

bel_power_solution_3

Bel Power Solutions - strategický dodavatel

Bel je strategickým dodavatelem řady výrobců zdravotnických prostředků již více než 35 let. Výrobky společnosti Bel poskytují vysokou účinnost s nízkými nároky na prostor uvnitř zařízení. Maximalizují životnost a snižují velikost a hmotnost koncového systému.

 

bel_power_solution_4

Bel nebo Melcher?

Pod značkou MELCHER poskytuje Bel celosvětově předním výrobcům v železniční a dopravní oblasti robustní konvertory DC-DC a AC-DC s vysokým výkonem. Díky více než 40 let zkušenostem v oblasti designu a výroby jsou produkty MELCHER navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší národní a mezinárodní normy pro drsné prostředí, bezpečnost a EMC / EMI a podléhají přísným a rozsáhlým testům EVT / DVT a HALT / HASS.

 

Bel Power Solutions produkty a aplikace

Produkty

AC-DC napájecí zdroje

Produkty AC-DC s vysoce hustým prouděním, jsou velmi účinné a spolehlivé napájecí zdroje, určené pro servery, úložiště, sítě, průmyslový a telekomunikační průmysl.

DC-DC napájecí zdroje

Komplexní řada DC-DC konvertorů s vysokou hustotou výkonu s průmyslovými standardními paměťovými bloky v rozmezí od 1/16 do 1/2., s analogovými měniči POL a digitálními napájecími zdroji bohatými na funkce, které bez problémů integrují převod a řízení napájení.

Individuální a přidaná řešení

Zahrnují vlastní moduly, možnosti ODM a OEM a elektronické výrobní služby. Tyto produkty nabízejí svým zákazníkům jedinečnou řadu služeb s přidanou hodnotou.

Datová centra

Řízení a distribuce napájení, při zachování vysoké spolehlivosti s flexibilitou pro budoucí expanzi.

Aplikace

Upevnění na DIN lištu

Produkty jsou navrženy pro montáž na DIN lištu a instalovány uvnitř ochranného krytu.

Zdravotnictví

Bel Power Solution je strategickým dodavatelem řady výrobců zdravotnických prostředků již více než 35 let.

Nepřetržité vysílání

Bel Power Solutions nabízí širokou škálu vysokovýkonných AC-DC produktů do 7 kW v jedné jednotce. Nabízejí jednofázové a třífázové vstupy, které slouží široké škále průmyslových, vysílacích a telekomunikačních aplikací.

Železniční konvertory

Pod značkou MELCHER poskytuje Bel celosvětově předním výrobcům v železniční a dopravní oblasti robustní konvertory DC-DC a AC-DC s vysokým výkonem.

bel_power_solution_banner_1
bel_power_solution_banner_1