Poptávka 0

PETER electronic

http://www.peter-electronic.com/
Společnost PETER electronic se už od roku 1976 systematicky soustředí na návrhy a výrobu elektronických součástí pro regulaci elektrických motorů v otevřené i uzavřené smyčce. Inovativní portfolio produktů je neustále vyvíjeno, zlepšováno a rozšiřováno v souladu s aktuální poptávkou trhu. Dnes naše portfolio výrobků pro třífázové asynchronní a stejnosměrné motory zahrnuje mimo jiné softstartéry a stejnosměrné brzdy, ale také frekvenční měniče a tyristorové / tranzistorové kontroléry.
banner_dodav
banner_dodav

PETER produkty a aplikace

Brzdné moduly
Mohou být použity pro tyto aplikace: dřevoobráběcí stroje, dopravníky, odstředivky, vibrační, svařovací, pracovní stroje, dále stroje na zpracování kovů, plastů nebo pro masný průmysl aj.

Kombinovaná startovací a brzdová zařízení
Aplikace: dřevoobráběcí stroje, centrifugy, vibrační stroje, pohony s velkými odstředivými hmotami nebo řemenové pohony.

AC měniče
Vhodné pro následující aplikace: čerpadla, ventilátory, jeřáby, odsávací systémy, kompresory, odstředivky, pily, dopravníky, dřevoobráběcí stroje, brusky, textilní, balicí a tiskařské stroje, aj

 

Softstartéry
Softstartéry mohou být použity pro tyto aplikace: pily, frézy, řezací stroje, lisy, drtiče, vibrátory, sušičky, dopravníky, zvedáky, pohony, mechanismy pohybu, mlýny, čerpadla, ventilátory, jeřáby, kompresory aj.

Tyristorové regulátory
Dopravní systémy, tiskové a balící stroje, čerpadla, otočné stolní jednotky, mechanizmy pro svařování drátu, aj.

Monitorovací moduly
Monitorování výstupní frekvence střídačů, plošinová technika, dřevoobráběcí stroje, strojové nástroje, na větrné generátory, jeřábové aplikace, aj.

PETER videoprezentace

###message