Poptávka 0

PETER electronic

http://www.peter-electronic.com/
Společnost PETER electronic se už od roku 1976 systematicky soustředí na návrhy a výrobu elektronických součástí pro regulaci elektrických motorů v otevřené i uzavřené smyčce. Inovativní portfolio produktů je neustále vyvíjeno, zlepšováno a rozšiřováno v souladu s aktuální poptávkou trhu. Dnes naše portfolio výrobků pro třífázové asynchronní a stejnosměrné motory zahrnuje mimo jiné softstartéry a stejnosměrné brzdy, ale také frekvenční měniče a tyristorové / tranzistorové kontroléry.

Video prezentace

PETER produkty a aplikace

 Brzdné moduly

  • Mohou být použity pro tyto aplikace: dřevoobráběcí stroje, dopravníky, odstředivky, vibrační, svařovací, pracovní stroje, dále stroje na zpracování kovů, plastů nebo pro masný průmysl aj.

Kombinovaná startovací a brzdová zařízení

  • Aplikace: dřevoobráběcí stroje, centrifugy, vibrační stroje, pohony s velkými odstředivými hmotami nebo řemenové pohony.

AC měniče

  • Vhodné pro následující aplikace: čerpadla, ventilátory, jeřáby, odsávací systémy, kompresory, odstředivky, pily, dopravníky, dřevoobráběcí stroje, brusky, textilní, balicí a tiskařské stroje, aj

Softstartéry

  • Softstartéry mohou být použity pro tyto aplikace: pily, frézy, řezací stroje, lisy, drtiče, vibrátory, sušičky, dopravníky, zvedáky, pohony, mechanismy pohybu, mlýny, čerpadla, ventilátory, jeřáby, kompresory aj.

Tyristorové regulátory

  • Dopravní systémy, tiskové a balící stroje, čerpadla, otočné stolní jednotky, mechanizmy pro svařování drátu, aj.

Monitorovací moduly

  • Monitorování výstupní frekvence střídačů, plošinová technika, dřevoobráběcí stroje, strojové nástroje, na větrné generátory, jeřábové aplikace, aj.
banner_dodav
banner_dodav