Poptávka 0

AXIMA

http://www.axima.cz
Společnost AXIMA se během více než 24 let svého působení na trhu stala jedním ze stěžejních výrobců a dodavatelů stejnosměrných napájecích zdrojů a nabíječů trakčních a staničních baterií nejen v České republice a na Slovensku, ale i na světovém trhu. Všechny produkty spojuje špičková kvalita, vysoká efektivita, spolehlivost a precizní provedení za přiměřenou cenu. Kromě sériové výroby vyvíjíme a vyrábíme i speciální zákaznické aplikace dle potřeb konkrétního zákazníka.

Video prezentace

AXIMA výroba nabíječů baterií a zdrojů

NAŠE VÝROBKY

Při výrobě klademe důraz především na vysokou technologickou úroveň výrobních procesů, bezpečnost práce, ale i na efektivitu a rychlost. Zaměřujeme se nejen na sériovou, ale i na kusovou výrobu.

TECHNICKÁ PODPORA

Velmi důležitou roli pro nás představuje vztah se zákazníkem a jeho co možná největší spokojenost, proto zaručujeme kompletní servis od vývoje přes výrobu a dodávku až po následnou technickou podporu.

ŘEŠENÍ NA MÍRU

V našem vlastním vývojovém oddělení klademe důraz na nejnovější trendy a inovace, ale i na potřeby a preference našich zákazníků. Proto náš vývoj nezůstává pouze v rovině sériových výrobků, ale vyvíjíme i jejich modifikace.

REFERENCE

Naše nabíječe jsou používány zákazníky na celém světě, pracují například ve výrobních závodech BMW, Airbus, v servisních centrech koncernu Volkswagen, v logistické společnosti Dachser nebo ve firmě Škoda Auto.