Poptávka 0

Fandis S.p.A.

http://www.fandis.it/
Společnost FANDIS se specializuje na výrobu a distribuci komponentů pro chlazení elektrických zařízení. Orientace na inovaci technologií, zajištění vysoké kvality výrobků a podporu zákaznického servisu umocňuje strategickou roli společnosti v oblasti řízení teploty nejrůznějších průmyslových aplikací. Díky kvalitně vybavené laboratoři je kvalifikovaný technický personál schopen provádět různé druhy testů, poskytovat kvalifikovanou podporu při výběru nejvhodnějších variant a zároveň zajišťovat spolehlivou vstupní a výstupní kontrolu jakosti a vyvíjet zákaznická řešení. Podnikový systém je certifikován dle směrnic ISO 9001:2008.

Fandis v bodech

od1

Partner, na kterého se můžete spolehnout

Kompletní produkce je před distribucí na trh vystavena striktním testům vedeným kvalifikovaným personálem, zabraňujícím závadám a zajišťujícím soulad s evropskými směrnicemi a rovněž dle mezinárodních schválení (UL, VDE).

od2

Individuální řešení

Samozřejmá je flexibilita u výrobků přizpůsobených individuálním požadavkům zákazníků, či těsný a profesionální přístup se znalostí aplikačních možností při vývoji jednotlivých zákaznicky orientovaných produktů pro konkrétní požadavky.

 

od3

Ucelený sortiment

Fandis neustále rozšiřuje své odborné znalosti v oblasti projektového managementu mimo své tradiční odvětví, aby nabídl zákazníkům řešení na míru v různých oblastech použití.

Fandis produkty a aplikace

Produkty

Ventilační systémy - cirkulace vzduchu

  • Střešní, do rozvaděčových skříní
  • Rámové ventilátory
  • Externí rotorové ventilátory
  • Příčné ventilátory
  • Filtry ventilátoru

Klimatizační systémy

  • Termoelektrické jednotky a moduly

Kontrolní systémy

Aplikace

Průmyslová automatizace

Větrání a tepelná kontrola elektrických ovládacích panelů v rozvaděčích, elektrických skříních, automatech nebo kompresorech.

Topení

Mnoho variant ventilátorových řešení pro optimalizaci tepelné kapacity ohřívače a lepší cirkulaci horkého vzduchu v průmyslových i soukromých aplikacích.

Chlazení

Oblasti komerčního a biomedicínského chlazení v aplikacích jako jsou chladící potravinové boxy a pulty, chladící stoly do jídelen nebo chlazení v automatech a minibarech.

Fandis_uvodni_1
Fandis_uvodni_1