WEIDMÜLLER FAST DELIVERY SERVICE JE DOSTUPNÁ I U NÁS!

Služba automatického osazování DIN lišt svorkami značky WEIDMÜLLER je nyní dostupná i v AXIMA Solutions. Kontaktujte nás na svorky@axima.cz | +420 724 347 232

uvodni foto_runner_1920_675
uvodni foto_runner_1920_675

Zvládněte nejtěžší výzvy se službou Fast Delivery

Současný trh připravuje náročné výzvy v oblasti strojírenství, provozní techniky a také výroby rozváděčů. Na jedné straně je montáž produktů stále více individuální, složitější a kompletnější. Na druhé straně je velký tlak na cenu, rychlost objednávky, dodací termíny a změny návrhu na poslední chvíli. Abyste mohli vyhovět rostoucím požadavkům trhu, potřebujete vysoce efektivní postupy plánování a výroby. Musíte si také být jistí tím, že požadované komponenty jsou dodávány se 100% spolehlivostí.

Se službou Fast Delivery vám nabízíme obojí. Jednotná koncepce zjednodušuje plánování, urychluje výrobní procesy a zaručuje doručení individuálně sestavených lišt svorek nebo krytů k okamžité instalaci v nejkratším možném čase.

Zvyšujte kvalitu

Šetří čas_1

Vaši zákazníci požadují zároveň maximální spolehlivost a minimální údržbu. Pomocí služby Fast Delivery obdržíte jednotlivé sestavené lišty svorek k okamžité instalaci a prázdné nebo osazené krabice v nejkratším možném čase. Tímto způsobem zamezíte chybám sestavení a zvýšíte spolehlivosti produktů.

Snižujte náklady

Snižuje náklady_2

Vaše zařízení jsou stále specifičtější a složitější. Proto musíte mít na skladě spoustu potřebných komponent. Díky službě rychlého doručování získáte kompletně sestavené produkty – a můžete výrazně snížit náklady na nákup a skladování.

Zvyšujte flexibilitu

Zvyšuje flexibilitu_3

Stále častěji musíte vyrábět řídicí skříně a rozváděče v minimálním množství a být připraveni i na náhlé změny návrhu. Díky službě Fast Delivery získáte jednotlivé námi vyrobené sestavy svorek a skříně už od 1 kusu – a během několika dnů budou připraveny k instalaci. Vaše flexibilita se tak zvýší.

Zkracujte dobu plánování

Zkracuje dobu plánování_4

Objednávky s krátkými dodacími termíny a změnami návrhu na poslední chvíli vyžadují rychlé reakce již ve fázi plánování. Využijte všech výhod našeho nástroje WMC. Patří sem pohodlná konfigurace, perfektní začlenění do softwarového programu pro plánování a kompletní konzistence dat od objednávky až po dokumentaci.

 

Zjednodušte si procesy

Zjednodušte si procesy_5

V případě složitých úkonů při konstrukci řídicích skříní, ve strojírenství a provozní technice se můžete většinou obracet pouze na několik odborných pracovníků. Služba rychlého doručení zjednodušuje plánování, snižuje výrobní náklady a zkracuje čas nezbytný k dokumentaci. Díky tomu můžete kvalifikované pracovníky přiřazovat cílenějším a účinnějším způsobem.

Dodržujte závazky

Dodržujte závazky_6

Stále častěji se stává, že vysoce individuální produkty je nutné zhotovit a dodat spolehlivě během krátké doby. V opačném případě budou vaši zákazníci mít vysoké náklady v důsledku prodlev a výpadků výroby. Pomocí služby Fast Delivery můžete všechny procesy urychlit a spolehlivě splnit závazky spojené s doručením.

 

Chcete se dovědět více informací?

Napsat zprávu
Zavřít
nove_werma_CO2
12.1.2021

MĚŘENÍ CO2 OD WERMA Signaltechnik

Představujeme novinku v naší nabídce! Dodavatel optické a akustické signalizace WERMA vyvinul semafor s detekcí oxidu uhličitého v místnostech, který je ideální pro všechny vnitřní prostory, kde lidé…

info_sensopart
24.7.2020

NOVINKY OD SENSOPART 2020

Představujeme Vám přehled novinek od SensoPart, našeho dodavatele detekční techniky a přístrojů pro strojové vidění. Dovíte se třeba, jaké ocenění v roce 2020 SensoPart získal, jak mohou systémy…