WEIDMÜLLER FAST DELIVERY SERVICE JE DOSTUPNÁ I U NÁS!

Služba automatického osazování DIN lišt svorkami značky WEIDMÜLLER je nyní dostupná i v AXIMA Solutions. Kontaktujte nás na svorky@axima.cz | +420 724 347 232

uvodni foto_runner_1920_675
uvodni foto_runner_1920_675

Zvládněte nejtěžší výzvy se službou Fast Delivery

Současný trh připravuje náročné výzvy v oblasti strojírenství, provozní techniky a také výroby rozváděčů. Na jedné straně je montáž produktů stále více individuální, složitější a kompletnější. Na druhé straně je velký tlak na cenu, rychlost objednávky, dodací termíny a změny návrhu na poslední chvíli. Abyste mohli vyhovět rostoucím požadavkům trhu, potřebujete vysoce efektivní postupy plánování a výroby. Musíte si také být jistí tím, že požadované komponenty jsou dodávány se 100% spolehlivostí.

Se službou Fast Delivery vám nabízíme obojí. Jednotná koncepce zjednodušuje plánování, urychluje výrobní procesy a zaručuje doručení individuálně sestavených lišt svorek nebo krytů k okamžité instalaci v nejkratším možném čase.

Zvyšujte kvalitu

Šetří čas_1

Vaši zákazníci požadují zároveň maximální spolehlivost a minimální údržbu. Pomocí služby Fast Delivery obdržíte jednotlivé sestavené lišty svorek k okamžité instalaci a prázdné nebo osazené krabice v nejkratším možném čase. Tímto způsobem zamezíte chybám sestavení a zvýšíte spolehlivosti produktů.

Snižujte náklady

Snižuje náklady_2

Vaše zařízení jsou stále specifičtější a složitější. Proto musíte mít na skladě spoustu potřebných komponent. Díky službě rychlého doručování získáte kompletně sestavené produkty – a můžete výrazně snížit náklady na nákup a skladování.

Zvyšujte flexibilitu

Zvyšuje flexibilitu_3

Stále častěji musíte vyrábět řídicí skříně a rozváděče v minimálním množství a být připraveni i na náhlé změny návrhu. Díky službě Fast Delivery získáte jednotlivé námi vyrobené sestavy svorek a skříně už od 1 kusu – a během několika dnů budou připraveny k instalaci. Vaše flexibilita se tak zvýší.

Zkracujte dobu plánování

Zkracuje dobu plánování_4

Objednávky s krátkými dodacími termíny a změnami návrhu na poslední chvíli vyžadují rychlé reakce již ve fázi plánování. Využijte všech výhod našeho nástroje WMC. Patří sem pohodlná konfigurace, perfektní začlenění do softwarového programu pro plánování a kompletní konzistence dat od objednávky až po dokumentaci.

 

Zjednodušte si procesy

Zjednodušte si procesy_5

V případě složitých úkonů při konstrukci řídicích skříní, ve strojírenství a provozní technice se můžete většinou obracet pouze na několik odborných pracovníků. Služba rychlého doručení zjednodušuje plánování, snižuje výrobní náklady a zkracuje čas nezbytný k dokumentaci. Díky tomu můžete kvalifikované pracovníky přiřazovat cílenějším a účinnějším způsobem.

Dodržujte závazky

Dodržujte závazky_6

Stále častěji se stává, že vysoce individuální produkty je nutné zhotovit a dodat spolehlivě během krátké doby. V opačném případě budou vaši zákazníci mít vysoké náklady v důsledku prodlev a výpadků výroby. Pomocí služby Fast Delivery můžete všechny procesy urychlit a spolehlivě splnit závazky spojené s doručením.

 

Chcete se dovědět více informací?

Napsat zprávu
Zavřít
akce_axima_safety
13.1.2021

DÁREK K NÁKUPU SAFETY PACK 3v1 NA PRODEJNÁCH

K nákupu na prodejnách Brno, Jihlava a Svitavy dostanete hygienický balíček Safety pack 3v1, který obsahuje jednorázové rukavice, roušku a dezinfekční ubrousek.

nove_werma_CO2
12.1.2021

MĚŘENÍ CO2 OD WERMA Signaltechnik

Představujeme novinku v naší nabídce! Dodavatel optické a akustické signalizace WERMA vyvinul semafor s detekcí oxidu uhličitého v místnostech, který je ideální pro všechny vnitřní prostory, kde lidé…

akce_weidmuller_naradi
1.12.2020

"SBAL SI KUFRY" OD WEIDMÜLLER vol. 2

Zajímavá akce známé značky Weidmüller na sety nářadí, které by ve Vaší dílně nesmí chybět. Od 1. 12. 2020 do 31. 1. 2021 můžete využít speciálních cen při koupi nářadí Weidmüller.

info_sensopart
24.7.2020

NOVINKY OD SENSOPART 2020

Představujeme Vám přehled novinek od SensoPart, našeho dodavatele detekční techniky a přístrojů pro strojové vidění. Dovíte se třeba, jaké ocenění v roce 2020 SensoPart získal, jak mohou systémy…