DC/AC STŘÍDAČE PRO UV SVĚTLA OD PREMIUM

Ve spolupráci s naším dodavatelem střídačů a měničů napětí Premium, vám představujeme novinku v naší nabídce. DC/AC měnič napětí pro napájení UV světel v klimatizačních, vytápěcích a ventilačních jednotkách (HAVC).

uvodni foto
uvodni foto
odst. 1

Prostředí bez choroboplodných zárodků ve vlacích je dnes zásadní pro systémy veřejné dopravy po celém světě. Systém vytápění, ventilace a klimatizace (HVAC) vytváří příjemnou teplotu pro cestující, reguluje a vyměňuje vzduch zvenčí, čímž snížuje virovou zátěž v uzavřeném prostředí. Výrobci HVAC dále zahrnují do svých zařízení systémy sanitace vzduchu. Například UV lampy které účinně neutralizují viry, takže procházející vzduch je před návratem do prostoru pro cestující zbaven choroboplodných zárodků.

Společnost Premium reaguje na aktuální epidemiologickou situaci a bere v úvahu nové požadavky na potřeby zákazníků, snaží se maximálně podporovat a vycházet vstříc provozovatelům železnic a přispět k návratu do normálu ve využívání veřejné dopravy. Používání ultrafialového světla jako fungicidu, baktericidu a viricidu je běžně používáno při praxi v laboratořích. V prostředí železnice je navíc vyžadováno zajištění, aby cestující a provozovatelé nebyli dlouhodobě vystaveni UV záření, stejně jako specifické nastavení systému eliminující právě patogen SARS-CoV-2.

S ohledem na zdraví a pohodlí cestujících pracuje společnost Premium na různých projektech, kde je zdroj napájení pro UV světela instalována v jednotce úpravy vzduchu. Premium OCS-260 je jednofázový sinusový měnič do 260 VA, který je dodáván ve velmi kompaktní velikosti, díky čemuž se pro tuto aplikaci perfektně hodí. Řada OCS-260 je k dispozici s výstupem 120 V AC nebo 230 V AC a širokou škálou alternativ vstupního napětí (12, 24, 36, 48, 72 a 110 V DC). Měniče jsou chlazeny přirozeným prouděním vzduchu a nabízí vysokou spolehlivost potřebnou pro železniční provoz.

Všechny měniče Premium jsou v souladu s normami EN50155 a EN45545-2, čímž splňují požadavky potřebné pro provoz v náročných podmínkách v drážních aplikacích. To vše s prodlouženou 5 letou zárukou.

Chcete se dovědět více informací?

Napsat zprávu
Zavřít
novinky_weidmuller
13.1.2021

WEIDMÜLLER FAST DELIVERY SERVICE JE DOSTUPNÁ I U NÁS!

Služba automatického osazování DIN lišt svorkami značky WEIDMÜLLER je nyní dostupná i v AXIMA Solutions. Kontaktujte nás na svorky@axima.cz | +420 724 347 232

nove_werma_CO2
12.1.2021

MĚŘENÍ CO2 OD WERMA Signaltechnik

Představujeme novinku v naší nabídce! Dodavatel optické a akustické signalizace WERMA vyvinul semafor s detekcí oxidu uhličitého v místnostech, který je ideální pro všechny vnitřní prostory, kde lidé…