Poptávka 0

Telemecanique Sensors, TMSS, (France)

https://tesensors.com/cz/cs
Společnost Telemecanique Sensors je světovým lídrem v oblasti snímačů a souvisejících technologií. S více než 90letou historií se specializuje na poskytování spolehlivých senzorových řešení pro průmyslovou automatizaci a náročné aplikace. Jejich inovativní řada tlakových, cloudově připojených a ultrazvukových snímačů, spolu s odolnými a kompaktními koncovými spínači, přináší revoluci v používání spínačů a snímačů napříč různými průmyslovými odvětvími.

Se širokým sortimentem snímačů přizpůsobených konkrétním potřebám průmyslových odvětví poskytuje spolehlivá a kvalitní řešení s ohledem na bezpečnostní certifikace, odolnost vůči vysokotlakému omývání a specifické požadavky na konektory.

Aplikace a řešení

Výtahy a eskalátory

APPS_Escalators_Elevators

Telemecanique Sensors Escalator and Elevator Industry nabízí širokou řadu senzorových produktů, které splňují normy, omezení a detekční požadavky eskalátorových a výtahových systémů po celém světě.

Zvedací systémy

APPS_Hoisting

Využití při zvedacích mechanismech. Tyto snímače umožňují cyklické zvedání a spouštění materiálu, který zůstává volně zavěšený. Díky nim jsou zdvihací stroje schopné bezpečně a spolehlivě přemisťovat břemena v omezeném prostoru z jednoho místa na druhé.

Manipulace s materiálem

APPS_Material_Handling

Komplexní řada produktů pro aplikace manipulace s materiálem. Bez ohledu na to, zda potřebujete detekční řešení pro automatizované skladovací systémy, dopravníkové systémy nebo stroje na natahování fólie.

Mobilní zdvihací zařízení

APPS_Mobile Lift

Telemecanique Sensors je předním poskytovatelem zdvihacích zařízení pro mobilní a vozidlové aplikace a stala první společností, která získala certifikaci Sil2 od TÜV pro bezpečnost průmyslových strojů a certifikaci E2 pro mobilní zařízení s jejím indukčním snímačem řady XS.

Železnice

APPS_Railway

Telemecanique Sensors Railway Industry nabízí širokou řadu snímačů, které splňují normy, omezení a detekční požadavky železničních systémů po celém světě.

Čerpání vody

APPS_Water_Pumping

Telemecanique Sensors Water Pumping Industry se specializuje na detekci a splnění normativních požadavků aplikací čerpání vody po celém světě. Tato řada snímačů pro čerpání vody zahrnuje produkty s certifikacemi NSF, NEMA a IEC.