Poptávka 0

Premium S.A.

https://premiumpsu.com
Společnost Premium, S.A. je společnost zaměřující se na návrhy a výrobu systémů pro přeměnu energie. Jejich hlavním zaměřením jsou zakázkové produkty a řešení pro speciální segmenty trhu, které obvykle vyžadují vysoce kvalitní, spolehlivé a extrémně odolné výrobky. Rozsáhlé zkušenosti v oboru jim umožňují navrhnout, vyrábět a testovat produkty podle mnoha přísných specifikací.

Inovativní, efektivní a spolehlivé napájecí zdroje, to je PREMIUM.

Premium v bodech

prehome

Produktové řady

STANDARDNÍ VÝROBKY: V nabídce můžete nalézt až 260 standardních modelů. Tyto modely byly navrženy tak, aby splňovaly průmyslové specifikace pro obecné použití. Splňují také normu EN550155.

SPECIÁLNÍ VÝROBKY: Společnost Premium svým zákazníkům nabízí vlastní návrhy i výrobu systému pro přeměnu energie dle specifických potřeb a dle mnoha různých přísných specifikací.TYPICKÉ

SPECIFIKACE: Jedinečnou možností pro zákazníky s úzce specifickými požadavky, je možnost návrhu, vývoje a výroby unikátních produktů při kterých jsou překročeny typické specifikace při použití speciálních konstrukcí výrobků.

predstaveni

Důkladné testování produktů

Všechny vyráběné série jsou podrobovány zatěžkávacím zkouškám, během kterých je každá jednotka jednotlivě testována automatickým (počítačem řízeným) zkušebním zařízením. Potvrzení o absolvovaném měření je přiloženo k jednotlivým jednotkám a expedováno spolu s produkty.

vyvoj

Konstrukce a výroba

Společnost premium se soustřeďuje na dodávky na zakázku vyrávěných produktů. Prototypy jsou vyvíjeny 6 až 18 týdnů dle složitosti konstrukce a výrobní postupy mohou být dodány do 9 až 16 týdnů po oficiálním schválení prototypů. Výrobní kapacita je extrémně flexibilní, pohybující se od několika jednotek až po stovky jednotek měsíčně.

Premium produkty a aplikace

Produkty

Aplikace

  • Energetika
  • Komunikace
  • Strojírenství
  • Doprava
dodavatel
dodavatel