Poptávka 0

Phoenix Contact

https://www.phoenixcontact.com/online/portal/cz
Společnost Phoenix Contact je přední firmou na trhu s komponenty, systémy a řešeními v oblasti elektrotechnických projektů, elektroniky a automatizace. Dnes má tento rodinný podnik 14 500 zaměstnanců po celém světě a v roce 2015 měl obrat ve výši 1,91 miliard eur. Sídlo společnosti je v Blombergu v Severním Porýní-Vestfálsku. Skupina Phoenix Contact po celém světě sdružuje devět výrobních středisek a téměř 50 vlastních obchodních společností. Kromě toho má zastoupení ve 30 zemích v Evropě a v zámoří.

Video prezentace

Phoenix Contact v bodech

Společnost Phoenix Contact vyrábí produkty s vysokým vertikálním rozsahem po celém světě. Kromě šroubů, plastových a kovových součástek jsou to i vysoce automatizované montážní stroje.

banner_6502

Sortiment představuje více jak 60 000 výrobků a skládá se z komponent a systémových řešení pro dodávky energie včetně větrných a solárních systémů, zařízení a strojní techniky a také návrhů ovládacích skříní. Inovativní komponenty nabízí rozmanitý sortiment modulárních svorkovnic a specializovaných svorek, svorek tištěných spojů a konektorů do zásuvek, technologie propojovacích kabelů a montážního příslušenství.

banner_650

Modernizace jednotlivých produktů a specifických řešení pro jednotlivé zákazníky probíhá na pobočkách v Německu, Číně a Spojených státech. Velké množství patentů podtrhuje skutečnost, že mnoho systémů vyvinutých společností Phoenix Contact je samo o sobě jedinečných. Díky úzké spolupráci s univerzitami a vědeckými pracovišti zkoumajícími technologie budoucnosti (například e-mobilitu a environmentální technologie) jsou poznatky z výzkumů začleňovány do produktů, systémů a řešení určených pro uvedení na trh.

banner_dod1
banner_dod1

Funkční bloky PTFIX