Poptávka 0

Miloo Lighting

https://www.emiloo.pl/en/
Společnost Miloo Electronics sp. z o.o. se specializuje na návrhy průmyslového a nouzového LED osvětlení obchodů, kanceláří, venkovních prostor a dalších komerčních objektů. Vlastní celosvětový patent na moderní technologii sekvenčního napájení, kterou aplikuje do svých produktů. Zákazníkům nabízí LED světla prvotřídní kvality předního evropského výrobce LED svítidel.

Video prezentace

Miloo v bodech

Foto_text1200_1

Kvalita

V první řadě klademe důraz na kvalitu LED svítidel, úsporu a rychlou návratnost investice s minimálními náklady na údržbu a montáž. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti LED průmyslového osvětlení i LED technologií.

 

foto_text1200_2

Technologie

Díky našim kvalifikovaným expertům s mnoha zkušenostmi a získanému know-how v LED technologii jsme schopni realizovat zadané projekty, navrhnout optimální řešení průmyslového LED osvětlení a uspokojit tímto veškeré požadavky našich klientů.

 

foto_text1200_3

Optimální řešení

Najdeme pro Vás nejvhodnější druh požadovaného LED osvětlení do průmyslové haly, prodejny či kanceláře. Díky širokému spektru LED svítidel pro Vás společně najdeme optimální řešení. LED průmyslové osvětlení značky MILOO je cestou k úspěchu.

 

Miloo produkty a aplikace

Námi nabízená LED svítidla mají mnohem větší svítivost než klasická žárovková a zářivková svítidla, a to díky technologii LED. Zároveň všechna světla mají několikrát menší spotřebu elektrické energie. Všechna průmyslová LED svítidla jsou vyráběna moderní technologií, která umožňuje dosahovat vysoké kvality zpracování.

Designové LED osvětlení

Interiérové LED osvětlení 

Led svítidla pro zdravotnictví

LED osvětlení pro obchody a markety

Průmyslové LED osvětlení

Venkovní LED osvětlení

LED do vysokých teplot

Lineární LED osvětlení

banner_hlavni_1920
banner_hlavni_1920