Poptávka 0

Bircher Reglomat

https://smartaccess.bircher.com/en/door-detectors-gate-safety-systems-and-contact-mats-delivered-worldwide/
Společnost BBC Bircher Smart Access vyvíjí, vyrábí a prodává detekční systémy, jejichž cílem je chránit stále větší toky lidí a provozu po celém světě a vytvářet přístupové systémy, které jsou jednoduché na používání a které šetří energii. Inovativní výrobce detektorů neustále pracuje na nových řešeních, která budou překonávat budoucí výzvy v průmyslu a zdravotnictví. Společnost BBC Bircher Smart Access, která byla založena v roce 1957 poblíž Schaffhausenu ve Švýcarsku, se stala předním poskytovatelem automatizačních řešení s rostoucím zaměřením na brány a dveře. Vstupem do skupiny BBC společnost Bircher získala základ pro udržitelný růst a dlouhodobý úspěch.

BBC Bircher Smart Access v bodech

bircher_home_2

Certifikáty a normy: bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost pro lidi, vozidla a zařízení: to je požadavek, který Bircher Reglomat garantuje svým zákazníkům. V důsledku toho nastavuje nejvyšší standardy jak pro sebe, tak pro své výrobky.

 

 

Bircher_naslapne_rohoze_3

Certifikovaná bezpečnost, trvanlivost a uživatelská přívětivost jsou pro firmu nejdůležitější

Aby bylo zajištěno, že tyto funkce jsou udržovány a neustále optimalizovány, společnost BBC Bircher Smart Access vyvíjí své výrobky podle národních i mezinárodních norem.

 

Bircher_bezpecnost_4

Individuální řešení  pro zákazníky

Jako poskytovatel řešení BBC Bircher Smart Access je schopen realizovat individuální požadavky a potřeby jednotlivých zákazníků. Přibližně 180 zaměstnanců po celém světě pracuje s opravdovým nadšením, aby zákazníkům dodali řešení na míru.

 

BBC Bircher Smart Access produkty

bircher_uvodni_1
bircher_uvodni_1