Poptávka 0

Balluff

http://www.balluff.com/local/cz/home/
Společnost Balluff fungující již po 4 generace jako rodinná firma, je špičkovým hráčem na globálním trhu průmyslové automatizace. V sortimentu značky Balluff nalezneme kvalitní řešení snímačů, identifikace a networking pro všechny oblasti automatizace. Základním kamenem společnosti je tzv. "kvalita Balluff" značící vysoký standard, překračující platné normy, který je poskytován nejen ve výrobcích ale také v poradenství a službách.

Video prezentzace

Balluff v bodech

Balluff_technology

Jak se firma otevírala mezinárodnímu trhu

Počátkem 80. let byla společnost Balluff prvním a dlouhou dobu také jediným výrobcem snímačů s vlastním výrobním závodem v Brazílii. Dnes je společnost Balluff doma nejen v Neuhausenu, ale také v Evropě, Asii, Severní a Jižní Americe a na všech ostatních důležitých trzích.

 

 

balluff_images

Nejvyšší kvalita a přesnost pro kovozpracující průmysl

Abychom lépe rozuměli našim zákazníkům a mohli se o ně starat. A abychom vám mohli dát, co potřebujete: kvalitní řešení snímačů, identifikace a networkingu pro všechny oblasti automatizace. Co se týká kvality, společnost Balluff má své představy. Vysoký standard, který překračuje platné normy a který poskytují nejen ve výrobcích, ale také v poradenství a ve službách.

 

 

Balluff produkty

Balluff_uvodni
Balluff_uvodni