Zařízení Premium PSU a jejich vliv na železnice

Železniční doprava je jednou z nejrychlejších a nejméně znečišťujících forem dopravy na světě. V rámci Evropské unie je zodpovědná za méně než 0,5 % emisí skleníkových plynů souvisejících s dopravou. Společnosti zabývající se výkonovou elektronikou tak mají za úkol navrhovat technologicky vyspělá řešení pro vytváření stále lehčích, účinnějších, bezpečnějších a spolehlivějších vlaků.

premium train
premium train
MicrosoftTeams-image-1
MicrosoftTeams-image-1

Systémy, jako jsou ty, které se nacházejí ve dveřích vlakových souprav nebo integrované moduly, musí během cesty hladce fungovat. DC/DC a DC/AC měniče Premium PSU umožňují provoz základních prvků a služeb. Všechna řešení splňují normy EN45545-2, EN50155 a EN61373, které stanoví minimální požadavky na rozsah vstupního napětí, elektrickou izolaci, provozní teplotu, otřesy a vibrace, vlhkost, EMC, spolehlivost a očekávanou provozní životnost.

3-Fázové DC/AC měniče Premium PSU pracují uvnitř systémů nouzového větrání, udržují pod kontrolou šíření kouře a vytvářejí bezpečné a čisté prostředí pro cestující.

Široká řada DC/DC měničů umožňuje efektivní distribuci energie do stejnosměrné palubní sítě, dodává energii trakčnímu systému a všem dalším integrovaným systémům ve vlaku, osvětlení, veřejné informační displeje atd.

Z naší nabídky Premium

OVX-6400-7701_a

Střídač napětí Premium, 400-900 VDC/9,24 A, 6000 W

vstupní napětí       výstupní proud
400-900 V               9,24 A
výstup                    výkon
3f                            6000 W     
railway EN50155
ano

Více o produktu zde

CRS-2000-6951_a

Měnič napětí DC/DC Premium, 24 VDC/2000 W

vstupní napětí         výstupní napětí 
14,4 - 33,6 V             24 V
výstupní proud        výkon
83,3 A                       2000 W

                 

Více o produktu zde

providing-ac-redundancy-in-dcac-inverters-1030x687

Vývoj železničních produktů a systémů se neustále vyvíjí. Od standardních řešení až po vlastní návrhy a zcela nový vývoj. Vlastní návrhy jsou v současné době používány v řešeních, jako je správa palubního videosystému, řízení železnic, brzdové systémy nebo mechanismy předních výklopných dveří.

Inovace a nejmodernější technologie odlišují Premium PSU od ostatních. Jejich spolupráce s největšími výrobci vlakových souprav a lokomotiv, účast na projektech po celém světě a týmu více než 50 inženýrů na oddělení RDI jim poskytlo komplexní zkušenosti v oblasti kolejových vozidel a rozsáhlé průmyslové know-how.

premiumpsu.com-hvac-power-supply-1

Premium PSU letos slaví 40 let. Od samého počátku spolupracuje s celosvětovými výrobci a dodavateli dopravy, což z nich činí důvěryhodného technologického partnera.

Klíčem k úspěchu jsou vysoce účinné produkty, od standardní řady až po více než 900 návrhů vyrobených na zakázku. Tato trajektorie vyústila v jedinečnou znalost, která se transformuje do řešení se sníženými náklady a dodacími lhůtami.

O firmě Premium PSU

Chcete se dovědět více informací?

Napsat zprávu
Zavřít