ZLATO PRO REFLEKTORY NORDIC LIGHTS

Pracovní světla Nordic Lights obdržela v lednu 2020 své třetí zlaté ocenění od výrobce těžkých strojů Caterpillar SQEP (Supplier’s Quality Excellence Program).

uvodni foto NL
uvodni foto NL

Ocenění dokazuje, že společnost Nordic Lights splňuje vysoké standardy stanovené společností Caterpillar, pokud jde o kvalitu, dokumentaci k produktu a spolehlivost dodávek.

Základem programu SQEP je strategické partnerství zaměřené na vzájemný rozvoj. Společnost Nordic Lights se může pochlubit dlouhou historií spolupráce s Caterpillar a v roce 2009 poprvé získala bronzový certifikát SQEP, navíc je také prvním dodavatelem pracovních světel, který kdy dosáhl zlatého ocenění.

Výrobní procesy společnosti Nordic Lights se inspirovaly předními světovými technologickými lídry a nabízejí jeden z nejužších výrobních řetězců v oboru podnikání. Každodenní práce na zdokonalování dále pokračuje a společnost navíc zavádí nejnovější technologie a inovace do nových oblastí výrobního řetězce.

"Jsme velmi potěšeni, že jsme obdrželi náš třetí zlatý certifikát od CAT, protože se jedná o konkrétní důkaz naší trvale vysoké kvality a spolehlivosti" - provozní manažer Matti Leipälä.

"Náš dlouhodobý vztah se společností Caterpillar byl pro nás zdrojem velké inspirace a během našeho partnerství se vyvinulo mnoho inovací. Jsme velmi nadšeni, když vidíme, co má budoucnost" - produktový manažer Lauri Koskimaa.

Chcete se dovědět více informací?

Napsat zprávu
Zavřít
nove_Sensopart
21.5.2020

NOVÉ SNÍMAČE OD SENSOPART

S VISOR® Code Reader V20 standard rozšiřuje SensoPart svou řadu kamerových senzorů o nízko nákladovou verzi pro standardní aplikace vyžadující vyšší rozlišení obrazu, jako je čtení tištěných čárových…

NOVÉ SNÍMAČE OD SENSOPART
nove_bel-power-solution
14.5.2020

NOVÉ DC/DC MĚNIČE OD BEL POWER SOLUTIONS

Společnost Bel Power Solutions představuje nové DC-DC měniče RCM60 (60 W) s montáží na šasi. Tyto nové měniče které jsou určeny pro železniční aplikace, kde je vyžadována kompaktnost a vysoká…

NOVÉ DC/DC MĚNIČE OD BEL POWER SOLUTIONS
novinky_new
23.4.2020

BEZKONTAKTNÍ SPÍNAČE OD BBC BIRCHER

Kontaktní povrchy - a zejména kliky dveří - jsou zodpovědné za šíření velkého množství bakterií a virů, z nichž některé mohou představovat skutečné zdravotní riziko. CleanSwitch poskytuje…

BEZKONTAKTNÍ SPÍNAČE OD BBC BIRCHER