WeASSIST - OPTIMALIZACE V JEDNÉ MINUTĚ

Společnost Werma nyní představila nové cloudové řešení WeASSIST pro komplexní monitorování a optimalizaci výrobních procesů. To umožňuje neustále sledovat své podnikání digitálně a v reálném čase a pomáhá identifikovat problémy dříve, než nastanou.

weassist_foto1
weassist_foto1
res

WeASSIST – V REÁLNÉM ČASE

WeASSIST je ideálním řešením pro všechny společnosti, které chtějí vnést plnou transparentnost do celého svého řetězce. Meziodvětvové cloudové řešení se skládá z hardwaru a softwaru a rychle, snadno a bez velkých instalačních prací nebo programování proměňuje sítě a Průmysl 4.0 ve skutečnost.

To umožní snadno implementovat komplexní monitorování a neustálou optimalizaci všech výrobních procesů – digitálních, cloudových a kdykoli škálovatelných.

fast_start_de (1)

PROCES OPTIMALIZACE V JEDNÉ MINUTĚ

  1. Integrace hardware do pracovních stanic a strojů
  2. Povolení přístupu k softwaru
  3. Nastavení hardwaru, softwaru a řídicích panelů - přidělování rolí a uživatelů
  4. Získávání okamžitých zpráv o stavu výrobě a hodnocení
uvod2
uvod2
pom4

Cloudové řešení WERMA, které lze kdykoli dodatečně vybavit, umožňuje okamžitou optimalizaci procesů. Jednoduše se integruje hardware do pracovních stanic nebo strojů a aktivuje se přístup k softwaru. Poté se nakonfiguruje hardware, software a jednotlivé dashboardy, přiřadí se role a uživatele a proces je hotov. Všechny integrované stroje a pracovní stanice budou okamžitě hlásit svůj stav přímo do softwaru prostřednictvím brány. To umožňuje okamžitou identifikaci problémů a optimalizaci procesů pomocí analýz.

WeASSIST nabízí okamžitou a plnou transparentnost týkající se všech pracovních stanic, strojů a systémů a poskytuje zprávy pouhým stisknutím tlačítka. Systém je flexibilní a lze snadno dovybavit, což umožní snadno upgradovat stávající stroje nebo pracovní stanice.

pom2

WeASSIST lze snadno integrovat do stávajících konstrukcí jako řešení pro modernizaci. Vzhledem k tomu, že se jedná o cloudové řešení, uživatel může mít vždy přehled o všem, ať je kdekoli na jakémkoli zařízení. 

Také poskytuje všechny možnosti, které jsou potřeba na základě konkrétních požadavků. Bez ohledu na to, zda chce uživatel začít v malém, velkém nebo někde mezi. Toto řešení je snadno škálovatelné a lze jej díky modulárnímu designu kdykoli přizpůsobit konkrétní výrobní nebo přepravní infrastruktuře.

Softwarově podporovaná konfigurace navíc umožňuje individuální možnosti ovládání a vizualizace. Díky tomu si uživatel může bez námahy přizpůsobit systém tak, aby vyhovoval vlastním procesům a situaci.

uvod3
uvod3

Chcete se dovědět více informací?

Napsat zprávu
Zavřít
eSIGN
22.7.2022

eSIGN – NOVÁ DIMENZE V SIGNALIZACI

Signalizační sloupek KombiSIGN vytvořil celosvětový průmyslový standard, který WERMA dále rozvinula do podoby nového provedení eSIGN, který je budoucností signalizační technologie. Toto provedení…

nove_werma_CO2
12.1.2021

MĚŘENÍ CO2 OD WERMA Signaltechnik

Představujeme novinku v naší nabídce! Dodavatel optické a akustické signalizace WERMA vyvinul semafor s detekcí oxidu uhličitého v místnostech, který je ideální pro všechny vnitřní prostory, kde lidé…

nove_WERMA
15.4.2020

ORGANIZACE VSTUPU OSOB OD WERMA

Ve spolupráci s naším dodavatelem optické a akustické signalizace jsme si pro Vás připravili jednoduchý a snadno instalovatelný systém pro organizaci vstupu osob. Tento systém je vhodný například do…