UKONČENÍ VÝROBY VYBRANÝCH WERMA PRODUKTŮ

Firma WERMA aktivně inovuje své produkty a nedávno přešla na modulární koncepci s moderní technologii LED pro majáky pro povrchovou montáž EvoSIGNAL. Tato změna přinesla optimalizaci a standardizaci pro montáž, třídu ochrany a certifikaci. Běžné produkty mají plánovaný konec výroby k 31.12.2024 a poslední objednávka produktů musí být nejpozději k 1.10.2024.

Werma_foto_text3
Werma_foto_text3

Tabulka NÁHRADY
Ukončení výroby se týká vybraných majáků, bzučáků, sirén a houkaček, které budou nahrazeny moderní variantou. Nové technologie zlepší efektivitu a spolehlivost těchto zařízení, což přinese větší bezpečnost a lepší ochranu veřejnosti.

Níže uvedený odkaz obsahuje tabulku s produkty, které jsou staženy z výroby a jejich náhradami.

Zde
ukonceni_uvid
ukonceni_uvid

Chcete se dovědět více informací?

Napsat zprávu
Zavřít
VX_Rittal
20.2.2024

PRODUKTOVÁ ZMĚNA: NOVÝ PODSTAVEC VX

Milí zákazníci v průběhu února bude dostupný nový podstavec VX od společnosti Rittal, který přináší řadu výhod. Veškeré inovace byly navrženy s důrazem na spolehlivost, flexibilitu, jednoduchost a…

esign_wihite_obr
12.2.2024

SLOUPEK WERMA eSIGN DO ČISTÝCH PROSTOR

Signální věž eSIGN se již v oboru prosadila - nyní ji máme pro vás k dispozici také v bílé barvě do čistých prostor! Všestranně použitelný eSIGN je velkým krokem vpřed a viditelnou známkou…

novinka_foto
26.1.2024

ZÁLOŽNÍ ZDROJE ADEL SYSTEM CBI60

Nová řada CBI60 je nové řešení záložních zdrojů DC-UPS s plně integrovaným ethernetovým rozhraním. Integrace ethernetového rozhraní umožňuje uživatelům konfigurovat a vzdáleně ovládat zdroj napájení.