SVORKY KLIPPON® CONNECT AITB PRO BUDOVY

Vyzkoušejte nové instalační AITB push-in svorky. Přehledné a prostorově úsporné řešení. Úpravou velkého množství norem a předpisů ve stavebnictví musí být u elektrických instalací splněny vysoké bezpečnostní normy. Nový systém modulárních svorkovnic AITB je speciálně vyvinut tak, aby splňoval specifické požadavky a bezpečnostní předpisy pro elektroinstalaci v instalacích budov.

AITBsvorky
AITBsvorky
plugi_obr1

Digitální montáž va WMC

V konfigurátoru (WMC) můžete digitálně plánovat, sestavovat a přímo objednávat kompletní připojovací lišty – včetně příslušenství. Můžete také vytvářet kompletní seznamy dílů a pokyny k instalaci pro výrobu. Tímto způsobem lze předejít poruchám a ušetřit náklady.

plugi_obr2

Široká škála funkcí

Modulární svorkovnice AITB mají multifunkční odpojovací oblast. Může obsahovat buď držák pojistky, odpojovač nebo zástrčku komponentu. Svorkovnici lze tedy v aplikaci použít jako odpojovací svorkovnici, pojistkovou svorkovnici nebo jako svorkovnici s elektronickými součástkami uvnitř.

plugi_obr3

Flexibilní možnosti křížového připojení

Průběžné propojovací kanály našich modulárních svorkovnic AITB zvyšují flexibilitu a šetří čas zapojování. Konstrukce v třífázovém systému 400 V lze snadno a pohodlně propojit fázovými vodiči L1, L2 a L3.

plugi_obr4

Bezpečnost v souladu se standardy

Modulární svorkovnice AITB jsou pravidelně kontrolovány nezávislými testovacími středisky, aby byla zajištěna maximální bezpečnost produktu v rozváděči. To je okamžitě ukázáno odpovídajícími testovacími značkami na produktech a produktových štítcích.

Schneider_akce-rum
22.10.2021

DÁREK K NÁKUPU PRODUKTŮ SCHNEIDER

Získejte praktický dárek za nákup vybraných produktů Schneider Electric! Při jednorázové objednávce nad 7900 Kč, získáte rum Božkov Republika jako dárek.

nove_prichytky
19.10.2021

FIXAČNÍ SPONY CCSB PRO OCHRANNÉ HFX

Fixační spony 3 v 1 pro štěrbinové potrubí, které nabízejí až o 50% větší odolnost proti stlačení a mechanickému namáhání.

info_teltonika
8.9.2021

ZÍSKEJTE POUKÁZKU ZA 500,- KČ DO CZC

Nákupem vybraných produktů TELTONIKA si můžete odnést zajímavý dárek.