NOVÁ UNIVERZÁLNÍ LED OBJÍMKA HARMONY

Cílem k neustálé inovaci, se společnost Schneider Electric rozhodla uvést na trh novou univerzální LED objímku, která nabízí řadu výhod. Univerzální objímka nahrazuje až šest individuálně zbarvených LED objímek a umožňuje snížení skladových zásob až o 79%.

uvod
uvod

Navíc, s univerzální LED objímkou, bude použit sytější barevný plast při výrobě většiny prosvětlených hlavic. Toto opatření pomůže zrychlit logistiku a eliminovat možnost chybného spárování barev. Nová univerzální objímka také nabízí dvě boční LED žárovky, což zajišťuje intenzivnější, sytější a čisté barvy, bez ohledu na úhel pohledu. Tyto barvy budou ještě výraznější při kombinaci s novou hlavicí.

new_led
new_led

V době přechodu na nový produkt mohou být dodávány kombinace starých a nových produktů. Z tohoto důvodu Vám doporučujeme nekombinovat novou LED objímku s původními hlavicemi. Tyto dva typy produktů lze jednoduše rozeznat podle specifického označení na obalu.

comb
comb
new_led2
new_led2

Chcete se dovědět více informací?

Napsat zprávu
Zavřít
sladka_pauza
2.2.2023

SLADKÁ PAUZA OD SCHNEIDER ELECTRIC

Nákupem vybraných položek HARMONY a TESYS si od nás odnesete sladké potěšení...
Řešení ovládání a spouštění motorů... Od tradice k inovaci.

mc35
23.1.2023

MAJÁK WERMA MC35

MC35 a MC55 signalizační zařízení představují kompaktní řešení s až sedmi různými barvami, včetně červené, žluté, zelené, bílé, modré, fialové a tyrkysové (RGB verze). Pro situace, které vyžadují…

uvod
9.1.2023

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA PRO REGISTROVANÉ PROJEKTY

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout speciální cenu na vybrané produkty společnosti Teltonika Networks. Právě teď, když si u nás zaregistrujete projekt, budete moci využít výhodné ceny na modely RUTX14…