Poptávka 0

Teltonika Networks UAB

https://teltonika-networks.com/
Teltonika Networks je mezinárodní rychle rostoucí technologická společnost vyrábějící profesionální zařízení pro připojení k síti. Díky dlouhodobým zkušenostem, výzkumu a vývoji průmyslových síťových zařízení pro IoT a M2M komunikaci, jsou schopni nabídnout široké portfolio produktů pro nejsložitější oblasti průmyslu 4.0, Smart City a Green Energy. Teltonika Networks kontroluje každou fázi vývojového cyklu produktu, což umožňuje rychle a pružně reagovat na potřeby i změny trhu a zároveň zajistit spolehlivost, zabezpečení a jednoduchou aplikaci. Ve spolupráci s divizí Teltonika IoT Group jsou všechny produkty vyráběny a montovány v moderní továrně v Litvě, což nám umožňuje zajistit nejvyšší standardy kvality.

Video prezentace

Kompletní řešení Teltonika Networks

11647-odst-1

DESIGN

Výrobky od Teltonika Networks jsou navrženy těmi nejlepšími lidmi v našem oddělení Networks RnD ve městě Kaunas v Litvě. Vlastní tým pro výzkum a vývoj umožňuje rychle zavádět nové produkty a neustále vylepšovat stávající produkty přidáním nových funkcí.

VÝROBA

Veškerá elektronika je vyráběna a montována ve špičkových výrobních zařízeních ve městě Vilnius v Litvě. To umožňuje technikům Teltonika Networks zajistit nejvyšší kvalitu všech zařízení. Každé zařízení vyrobené společností Teltonika Networks je důkladně testováno, než se dostane ke klientovi.

11648-odst-2

PODPORA

AXIMA Solutions úzce spolupracuje s týmem výzkumu a vývoje přímo v Teltonika Netwoks. To nám umožňuje poskytovat nejlepší možnou podporu tím, že každému zákazníkovi nabízíme krátkou dobu odezvy.

SPOLEHLIVOST

Spolehlivost je jedním z hlavních cílů při navrhování zařízení v Teltonika Networks. Výrobky jsou konstruovány a vyráběny s cílem dosáhnout nejvyšší možné kvality a spolehlivosti.

11649-odst-4

ZABEZPEČENÍ

Testy bezpečnostních rizik jsou neustále prováděny na všech zařízeních Teltonika Networks a všechny produkty jsou pravidelně aktualizovány, aby se vyloučilo jakékoli narušení a byla zajištěna nejvyšší úroveň zabezpečení.

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Zařízení Teltonika Networks jsou vysoce profesionální, ale jejich použití je velmi snadné. Schopnost nabízet produkty, které nevyžadují žádné speciální školení, je jednou ze silných stránek produků tohoto dodavatele.