Poptávka 0

Elektrokov Znojmo

http://www.elektrokov.cz/
Ryze česká společnost Elektrokov, a.s. Znojmo je předním výrobcem transformátorů, tlumivek, toroidů, vinutých dílů a svářecích svěrek. Se svou filozofií, zaměřenou na kvalitu a spolehlivost svých produktů, působí na trhu již 50 let. Společnost Elektrokov klade důraz na konkrétní požadavky zákazníků a spolupráci vedoucí k návrhům a realizaci nejvýhodnějšího řešení.

Elektrokov Znojmo v bodech

banner_6502

Transformátory pro rozvaděče
Široká škála jednofázových a třífázových transformátorů v různých provedeních s volitelným vstupním a výstupním napětím do 1000 V. Návrhy řešení pro konkrétní použití.

banner_650_1

Moderní technologické vybavení spolu se spolehlivostí a odborností zaměstnanců umožňuje zpracovávat nejen kusové zakázky, ale i sériovou výrobu. Samozřejmostí je propracovaný systém kontroly kvality výrobků. Firma spolupracuje s předními evropskými dodavateli moderních a špičkových materiálů a je dlouholetým držitelem certifikátu systému jakosti dle ISO 9001 a systému EMS dle 14001.

Elektrokov Znojmo produkty a aplikace

Produkty

Jednofázové transformátory

Třífázové transformátory

Ochranné tlumivky

Ocelové kryty

Magnetické dotyky a svářecí svěrky

Aplikace

Energetika
Široká škála dekompenzačních tlumivek a hradicích členů prověřených dlouholetými zkušenostmi s jejich vývojem a výrobou.

Zdravotnictví
ELEKTROKOV, a.s. ZNOJMO dodává pro napájení místností pro léčebné účely ochranné oddělovací transformátory.

Rozvaděče
Pro vybavení rozvaděčů nabízí jednofázové bezpečnostní a oddělovací transformátory

Bazénové osvětlení
Pro napájení bazénového osvětlení poskytuje bezpečnostní transformátory pro reflektory v různých stupních krytí tak, aby optimálně uspokojily různé nároky na odolnost s důrazem na bezpečnost použití.

Pohony
Síťové (vstupní) tlumivky a motorové tlumivky proti kolísání napětí v síti při zapojení frekvenčního měniče a pro snížení jeho zatížení a eliminaci rušení od ostatních spotřebičů.

Elektrokov_znojmo_uvodni
Elektrokov_znojmo_uvodni