Poptávka 0

Adaptaflex

https://new.abb.com/low-voltage/products/conduit-fittings/adaptaflex
Společnost Adaptaflex, založená v roce 1972, se postupně vypracovala až na pozici dodavatele jednoho z nejširších výrobkových sortimentů v oblasti pružných ochranných hadicových systémů na trhu. Sortiment značky Adaptaflex nabízí mnoho systémových řešení pro náročná průmyslová odvětví jako je strojírenství, automatizace, stavebnictví, železniční infrastruktura nebo výroba lodí. Díky rozsáhlé nabídce produktů značky Adaptaflex získáte jedinečné řešení přizpůsobené individuálním účelům. Produkty společnosti Adaptaflex lze používat v nejrůznějších pracovních podmínkách, jak ve vysokých teplotách, tak i v teplotách pod bodem mrazu.

Adaptaflex v bodech

5021-adaptaflex_machinery_4

Mechanizace

Důležité je vybrat nejen správný produkt pro konkrétní aplikaci, ale také správný materiál, vzhledem k tomu, že různé materiály nabízejí různé výkonnostní charakteristiky. Správný materiál poskytuje trvalý výkon v dané aplikaci. Typická aplikace: navíjedla / zdvihadla, jeřáby, výtahy, eskalátory.

5022-adaptaflex_marine_5

Námořní průmysl

Instalace v jednom z nejnáročnějších prostředí musí být schopna čelit v odkrytých oblastech vlivům působícího větru, vln a soli. Adaptaflex nabízí širokou škálu řešení, které splňují náročné požadavky pro tuto oblast s minimálními dopady na životní prostředí.

5023-adaptaflex_bridge_2

Stavební průmysl

Systémy Adaptaflex splňují specifické řešení rozmanitých stavebních projektů. Pro tento účel Adaptaflex nabízí sortiment výrobků se zvýšenou odolností vůči požáru a k ochraně citlivých zdrojů před rušením EMI. K dispozici jsou také barevné variace kabelů, které vhodně doplní styl interiéru.

5024-adaptaflex_rail_6

Železniční infrastruktura

Systémy Adaptaflex se svými vlastnostmi skvěle hodí pro železniční infrastrukturu. Odolají širokému spektru různých prostředí v materiálech bez obsahu halogenů, s nízkým obsahem dýmu a s nízkou toxicitou.

5025-adaptaflex_food_industry_3

Potravinářský a nápojářský průmysl

Kabely, potrubí, ventily aj., se mohou stát domovem bakterií a představují potenciální hrozbu při zpracování potravin. Adaptaflex díky spolupráci s technologickým partnerem BioCote nabízí unikátní systém ochrany kabelů, který je skvělou alternativu k běžným typům potrubních systémů vhodných do zpracovatelských zařízení a podobných oblastí.

Adaptaflex produkty a aplikace

Nekovové ochranné systémy

Plastové hadice

  • Sortiment hadic vyrobených z materiálů jako polyamid (nylon), upravený polyamid 11, polyester nebo polyketon ve jmenovitých rozměrech od 10 mm až po velikost Jumbo s rozměrem 106 mm. Hadice se liší zejména stupněm odolnosti.
  • Předností je, že nekovové hadice nekorodují (nerezaví), nabízí daleko vyšší výběr řešení, mají nízkou hmotnost a tvarovou paměť a instalace je rychlá díky snadnému dělení a sestavení armatur.

Fitinky - Adaptalok ATS

  • Adaptalok ATS používá inovační způsob lisování vnitřní části fitinky a těsnění beze spár, což usnadňuje a urychluje instalaci a zajišťuje vysokou spolehlivost těsnosti. Tento systém zároveň umožňuje dosáhnout nejvyššího možného krytí.

Příslušenství

  • Řada armatur je speciálně navržena tak, aby zachovala ucelenost systému. Jednotlivé typy šroubení jsou k dispozici v provedení přímém, v úhlech 90° a 45°, se závitem v metrické normě a v normách PG, PF, a NPT.
  • Ostatní příslušenství - pojistné matice, těsnící podložky, koncovky, hadicové úchytky, rozbočovací krabice, adaptéry aj.

Kovové ochranné systémy

Kovové hadice

  • Široký výběr kovových hadicových systémů, vyrobených z galvanizované nebo nerezové oceli zajišťuje řešení pro specifikace odolnosti vůči působení kapalin pomocí hadic s kapalinotěsným ocelovým pláštěm. Hadice jsou nabízeny v nominálních rozměrech od 3 mm až po rozměr 75 mm.
  • Předností kovových systémů je vysoká odolnost v tlaku, tahu, proti nárazů, požáru a extrémním teplotám.

Příslušenství

  • Velký výběr armatur určených speciálně pro udržení celistvosti systému, včetně pevných a otočných šroubení jak přímých, tak i v úhlech 90° nebo 45°, a mnoho dalších příslušenství jako jsou pojistné matice, přechodky, redukce, konvertory, aj.
5020-adaptaflex_uvodni_1
5020-adaptaflex_uvodni_1