NERISKUJTE, používejte skutečně ohnivzdorné kabely.

Minerální kabely odolají ohni, zachovají funkční integritu záchranných systémů a poskytnou delší čas pro evakuaci.

wrexhem
wrexhem

Společnost Wrexham Mineral Cables vyrábíme kabely přímo ve Velké Británii a vyváží do více než 20 zemí světa.
Minerálně izolovaný měděný kabel je zcela anorganický a neobsahuje žádné silikony. Hlavní konstrukce se skládá z pevných měděných vodičů (jader), těsně slisovaného oxidu magnézia a pevného měděného pláště. Tato jedinečná konstrukce má bod tání 1083 °C (měď) až 2800 °C (MgO). Tyto parametry zajišťují vysokou odolnost v ohni při stále zachované funkční integritě. Funkci si kabely zachovávají při teplotě 950 °C po dobu
až tří hodin a po krátkou dobu i při teplotách nad 1000 °C.

Unikátní proces výroby tohoto typu kabelu ve WREXHAM Mineral Cables vyvinuli již v roce 1989. Vrobní proces zajišťuje 100 % kontinuitu a kvalitu. Nejdůležitější vlastností kabelů je ale jejich schopnost fungovat během požáru při teplotě 950 °C po dobu až 3 hodin a krátkodobě i při teplotách nad 1000 °C.

Minerálně izolované kabely jsou používány v nejvýznamnějších budovách na světě a jsou uznávané v celém odvětví elektrotechniky jako nejlepší volba z hlediska délky funkční integrity a bezpečnosti v ohni.

Kvalita a spolehlivost minerálních kabelů Wrexham překonává britské, evropské i australské standardy a dlouhodobě si drží řadu certifikátů kvality.

Minerální kabely se používají k zajištění systémové integrity obvodů pro napájecí a řídící aplikace používané v bezpečnostních a průmyslových aplikacích, kde je vyšší riziko vzniku požáru.

wrexhem23
wrexhem23

Chcete se dovědět více informací?

Napsat zprávu
Zavřít