Nárazové lišty ExpertLine od BBC Bircher Smart Access

Modulární systém bezpečnostních nárazových lišt ExpertLine od BBC Bircher Smar Access s vysoce citlivými konektory pro posuvné brány a jiné kontaktní aplikace.

Bez názvu-2
Bez názvu-2

Vysoká citlivost a rychlá odezva
Rychlá montáž a snadná instalace
Nerušivý design pro snadnou integraci do brány nebo dveří

ExpertLine_all_profiles_open

Bezpečnostní hrany na automatických branách a dveřích zabraňují zranění osob a poškození vozidel.

Produkty ExpertLine nejen že poskytují rychlou dobu odezvy a splňují všechny požadované normy, ale mají i plně skrytý upevňovací profil, který niajk nenarušuje celkový design bráy, vrat a podobně. Materiál EPDM, ze kterého jsou bezpečnsotní lišty vyrobeny, je velmi kvalitní, odolný a udržuje si své mechanické a barevné vlastnosti po mnoho let.

 

ExpertLine_System_overview

Vytváříme bezpečnsotní systémy kontaktních hran na míru.

Hrany citlivé na tlak ExpertLine jsou šité na míru vašim požadavkům: mohou být buď předem sestaveny jako výrobky nařezané na délku, dodávané v sadách o standardních délkách, nebo dodávané jako modulární systém pro jednoduchou vlastní montáž.

ExpertLine_illu_profile_types

Výhody

Citlivá a rychlá odezva: díky inovativnímu průřezu profilu reagují hrany systému ExpertLine i při malém tlaku. Profily ExpertLine mají velké aktivační plochy a úhly - nezbytné pro zařízení, jako jsou skládací brány.

Rychlá a snadná montáž: zásuvné koncovky umožňují montáž bezpečnostních hran ExpertLine během několika minut. Jednoduché šroubové spoje a zásuvné koncovky profilů zaručují velmi krátkou dobu montáže i servisu vrat a dveří.

Nenápadné provedení: profily ExpertLine kompletně kryjí hliníkový profil a mohou být diskrétně integrovány do designových návrhů vrat.

Příklady aplikací

Illustration_site_entrance_gate

Posuvná brána

V případech, kdy se posuvné brány používají u vstupů do areálu, je třeba zajistit nejen primární uzavírací hranu, ale také několik sekundárních uzavíracích hran. To je místo, kde se rychlá montáž sytému ExpertLine téměř bez použití nástrojů a technika zapojení založená na plug-inkonektorech skutečně vyplatí.

Illustration_swing_gate

Otvírací brána

Stále větší počet majitelů domů volí otočné brány v nápadných a designových provedeních pro vstupy do svých nemovitostí. Díky skrytému hliníkovému profilu, koncovým krytům a vedení kabelů se ExpertLine dokonale hodí pro jakoukoliv aplikaci a zároveň zaručuje maximální bezpečnost.

Illustration_bifolding_gate

skládací brána

Vrata dvoukřídlých skládacích bran se nepohybují v přímé linii ale během pohybu se otáčí kolem podélné osy až o 90 stupňů, jakmile brána při otvírání dosáhne maximálního úhlu, aktivuje se bezpečnostní hrana a pohyb v pravém okamžiku zastaví.

Illustration_maintenance

servisní průchody

Velkou výhodou systému bezpečnostních hran je jejich snadná a rychlá údržba. Výměnu poškozených připojovacích kabelů a nárazových hran je možné provést, díky "plug-in" systému, během pár minut.

Chcete se dovědět více informací?

Napsat zprávu
Zavřít