Hygienické bezkontaktní spínače od BBC Bircher Smart Access

Kontaktní povrchy - a zejména kliky dveří - jsou zodpovědné za šíření velkého množství bakterií a virů, z nichž některé mohou představovat skutečné zdravotní riziko. CleanSwitch poskytuje bezdotykovou, hygienickou metodu otevírání dveří.

uvodni foto 2
uvodni foto 2

Bezkontaktní spínače CleanSwitch fungují pomocí gesta rukou v detekčním rozsahu 10 až 50 centimetrů. Díky atraktivnímu designu s barevnou zpětnou vazbou je CleanSwitch lákavým a uživatelsky přívětivým doplňkem do jakéhokoliv prostředí. Jednou z hlavních předností je spolehlivá ochrana, s krytím IP65, které zajišťuje bezproblémové použití ve zvláště vlhkém nebo mokrém prostředí.

HYGIENICKÉ STANDARDY

CleanSwitch byl speciálně vyvinut pro použití v budovách podléhajících přísným hygienickým požadavkům, jako jsou zdravotnická zařízení, sanitární prostory a gastronomický průmysl. Spínač je aktivován bezdotykovou metodou - záměrným gestem uživatele - a jinak udržuje dveře zavřené. To pomáhá zabránit šíření choroboplodných zárodků. CleanSwitch lze také ošetřit jakýmkoli standardním čisticím nebo dezinfekčním prostředkem.

 

SNADNÁ INSTALACE

Způsob, jakým byl systém navržen, zajišťuje kompatibilitu se všemi standardními zapuštěnými krabicemi. Instalace CleanSwitch je extrémně rychlá a snadná. Nastavení zařízení je intuitivní proces, který nevyžaduje žádné nástroje a spolu s krátkou instalační příručkou zvládne montáž téměř každý.

 

ŠIROKÉ MOŽNOSTI ÚPRAV

Čistý design spínačů CleanSwitch lze přizpůsobit mnoha způsoby, aby vyhovoval preferencím zákazníků. Změnu barvy, úrovně jasu a režimu optické zpětné vazby zvládnete bez použití nářadí  za několik sekund. Déle je možné spínače CleanSwitch přizpůsobit širokým výběrem piktogramů, které lze vytisknout na přední stranu zařízení. Na požádání lze také použít individuální piktogramy a loga.

 

Univerzální použití

Nemocnice, ordinace, domovy pro seniory

CleanSwitch_sl.1

CleanSwitch poskytuje jednoduchou bezkontaktní metodu aktivace dveří, bez nutnosti kontaktu s klikami dveří - které mohou být znečištěny. CleanSwitch lze ošetřit jakýmkoli standardním čisticím nebo dezinfekčním prostředkem. Zpětná vazba LED s vysokým kontrastem je snadno identifikovatelná pro lidi se zhoršeným zrakem.

Veřejné sanitární prostory

CleanSwitch_sl.2

CleanSwitch poskytuje bezkontaktní způsob otevírání automatických dveří do veřejných prostor i WC a tím zabraňuje šíření bakterií a dalších patogenů.

Pohostinství

CleanSwitch_sl.3

CleanSwitch otevírá dveře pomocí bezkontaktního gesta. To znamená, že vstup do kuchyně je otevřen pouze v případě potřeby a zároveň umožňuje personálu pohodlné a hygienické otevření dveří.